Muratpaşa Spor Kulübü Başkanı Yasin Koç'tan Atila Aydıner'e Ziyaret

Muratpaşa Spor Kulübü Başkanı Yasin Koç ve Yönetimi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'i makamında ziyaret etti.

Muratpaşa Kulübü Başkanı Yasin Koç ve yönetimi, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'i makamında ziyaret etti.

Başkan Yasin Koç sözlerine başlamadan önce yönetimini isim isim sayarak görevleri ile birlikte Atila Başkana tanıttı. Kulüp olarak Belediye başkanımızı ziyarete geldik, aslında Muratpaşa mahalleli, Muratpaşa sporlu bir abimize misafirliğe geldiklerini, bu ziyaretin böyle kabul edilmesini istediğini söyledi. 

Atila Başkan, Muratpaşa Spor Kulübüne kurumsal bir kimlik kazandıran, büyük bir kulüp olduğu gerçeğini ortaya çıkaran, camiası, yönetimi ve sporcuları ile birlikte bir profesyonel takım gibi çalışan Başkan Yasin Koç'u tebrik ediyorum, yürekten kutluyorum dedi.

Yasin Başkan kulüp ile ilgili faaliyetlerinden, gruptaki puan durumları hakkında bilgi verdi.

Muratpaşa Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz taktir toplayan konuşmasında, kulübün 30 yıllık geçmişinden kısaca bahsetti. Asla isimlerin başarısının yada menfaatlerinin peşinden gitmediklerinin altını çizerek, Yasin Başkan ile yapılan işlerin gerçek samimiyet, paylaşım, özveri ve emekle yürütüldüğüne değindi. Kulübü ilk kurduğumuz günlerdeki gibi heyecanla ve şevkle çalıştıklarını belirten Ahmet Yılmaz,  teşekkür ederek sözlerini bitirdi.

Başkan Yasin Koç 15 gün önce geldiği Myanmar'dan çok özel ve Myanmar'a özgü bir ağaçtan yapılmış tesbihi Başkan Atila Aydıner'e hediye ederek; Myanmar'lı kardeşlerimizden selam getirdiğini sözlerine ekledi.

Karşılıklı temennilerle ziyaret sona erdi.

Haber: Yusuf Köse

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1233 kez okundu

Yorumlar

     10/10/2012 00:10

Sayın başkanımız Yasin Koç ve yönetim kurulu üyelerimizi Tebrik ederim.
Misafir -

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret73653
FACE SAYFAMIZ